«Макміллан» є одним із провідних світових видавництв літератури та інших матеріалів для навчання англійській мові з 170-річним досвідом видавничої діяльності (з детальною історією видавництва можна ознайомитись на сайті www.macmillanenglish.com). 

Сьогодні «Макміллан» має широку мережу представництв у більш ніж у 80  країнах світу. Макміллан Едюкейшн співпрацює з учителями, студентами, навчальними закладами, освітніми організаціями та Міністерством Освіти, щоб створювати високоякісні підручники та додаткові матеріали, які б відповідали потребам вчителів та студентів всіх рівнів.

Ми випускаємо високоякісні академічні, наукові та навчальні видання, сучасну, класичну художню та документальну літературу.

Видавництво «Макміллан» можна сміливо назвати найсучаснішим  видавництвом навчальної літератури завдяки його передовим розробкам в області мультимедійних продуктів та особливо в області використання інтернет - технологій у викладанні англійської мови. Багато навчальних посібників видавництва мають онлайн підтримку, що надає доступ до додаткових ресурсів. Сторінка для вчительської аудиторії http://onestopenglish.com  пропонує доступ до високоякісних ресурсів, планів уроків а також практичних порад, які дозволять Вам заощадити час на підготовку до занять. На сайті www.macmillanenglish.com  Ви можете отримати повний доступ до всіх наших Інтернет-ресурсів і більше дізнатися про нашу діяльність.

В 2000 році видавництво «Макміллан» відкрило своє представництво в Україні. Нашою метою було та залишається ознайомлення українських фахівців з високоякісними навчально-методичними комплексами та додатковою навчальною літературою видавництва, що створені відомими авторами з урахуванням інноваційних підходів та сучасних методів викладання іноземних мов.

Ми щиро вдячні та високо цінуємо всіх, хто співпрацює з нами.

Ми відкриті для всебічного та взаємовигідного співробітництва!