Optimise

Malcolm Mann Steve Taylore-Knowles

Рівні: A2-B2
Категорія: Середня та старша школа

Новий екзаменаційний підручник для підлітків від авторів бестселерів Laser, Get 200! та Destination Малкольма Манна і Стіва ТейлораНоулза. Даний підручник допоможе успішно підготуватися до іспитів завдяки послідовному грунтовному підходу до вивчення англійської мови. Допомагає учням зрозуміти стратегії виконання конкретних завдань та досягти не лише високих результатів, а і вдосконалити рівень володіння мовою в цілому Книга для вчителя містить поурочне планування та методичні рекомендації щодо організації активної пізнавальної діяльності учнів. Книга для вчителя має код доступу до інтернет - ресурсу Teacher’s Resource Centre.
Teacher’s Resource Centre це ресурсні матеріали для розширення мовної практики учнів як у класі, так і вдома;

Test Generator – це зручний інструмент для швидкої перевірки умінь та навичок учнів;

Online Workbook миттєво перевіряє роботи учнів, надсилаючи результати вчителю та учням;

Presentation Kit – інтерактивна цифрова версія підручника з інтегрованими аудіо - та відео файлами, інтерактивними вправами та набором інструментів для роботи на інтерактивній дошці, комп’ютері і мобільних пристроях. Вчитель сам вирішує як презентувати матеріал – лише в інтерактивному форматі, чергувати з друкованою версією, чи використовуючи лише друкований підручник.

The Student’s Resource Centre надає доступ до Workbook audio, Student’s Book video та додаткових навчальних матеріалів для самостійного опрацювання.

Інструкцію щодо активації коду до інтернет-ресурсу для вчителя можна завантажити тут 

Інструкцію щодо активації коду до інтернет-ресурсу для учня можна завантажити тут

www.macmillanenglish.com/optimise

Optimise Digital Demo
Пропонуємо Вам ознайомитись з цифровими ресурсами для вчителя та учня -  Digital Student's Book, Presentation Kit, Online Workbook та Test Generator для Optimise B1+ тут. Демо містить додаткові розробки, аудіо, відео та тести для одного розділу рівня B1+. Розробки та тести – у форматі PDF, щоб їх переглянути Вам потрібен Adobe Reader®.

Отримати доступ до демо-версії цифрового компоненту Optimise рівня B1+


SHOW_POST_FORM

Optimise

Optimise 2018
(1.7 Мб)
  1. 20.03.2019
    Міжнародний вебінар для вчителів англійської мови
  1. 13.03.2019
    Вебінар для вчителів англійської мови
  1. 16.10.2018
    Вебінар для вчителів англійської мови