Beyond B1 Student's Book Pack

Robert Campbell, Rob Metcalf, Rebecca Robb Benne

Рівні: B1
Компонент: Книга для учня
Категорія: Середня та старша школа
ISBN: 9780230461321

Beyond – шестирівневий курс для підлітків, в основі якого комплексна програма розвитку комунікативних умінь та навичок і універсальних навчальних дій.

Основна концепція підручника – невід’ємний компонент сучасного курсу англійської мови. Їх зв’язок з тематикою та мовним матеріалом підручника забезпечують не лише засвоєння предметного змісту, але й розвиток самосвідомості учнів, їх впевненість в собі та своїх силах.

Основні характеристики:

- Поступове набуття необхідних умінь та навичок а також їх застосування в реальних ситуаціях спілкування;

- Урок Life skills в кожному розділі – це можливість розвинути критичне мислення, соціокультурну компетенцію, навички успішної співпраці та багато іншого;

- Два блоки відеоматеріалів Speaking videos та Moving Picture videos роблять сторінки підручника інтерактивними;

- Онлайн ресурси на платформі Big Tree надають можливість навчатися в будь-якому місці і в будь-який час;

- Online Workbook дозволяє здійснити автоматичний моніторинг роботи учнів;

- Student’s Resource Centre містить всі аудіо- та відеоматеріали курсу, додаткові завдання з лексики та граматики, насичену базу даних з говоріння, списки лексики, онлайн робочий зошит (в комплекті Student’s Book Premium Pack)

Для викладача:

- Presentation Kit містить аудіо- та відеоматеріали, інтерактивні вправи та відповіді до них. В Teacher’s Area можна створити свої матеріали, а в Resource Area - загрузити pdf-файли з відповідями, тексти аудіо- та відеозаписів;

- Teacher’s Resource Centre містить додаткові уроки, проектні роботи, аудіо- та відеоматеріали, диктанти, тести та багато іншого.


Увага! Рівні A1+, A2, B1+, B2 з‘являться в продажу в 2015 році.

SHOW_POST_FORM

Компоненти рівня