Kathryn Harper, Gabrielle Pritchard, Alison Blair, Jane Cadwallader, Steve Elsworth

Екзаменаційні матеріали

  Додаткові матеріали

  Художня література

   Academy Stars

   Рівні:
   A1-A2 | Beginner, Elementary
   Категорія:В 
   Початкова школа

   “Academy Stars” готує учнів до успіху!

   Підручник нового покоління Academy Stars - створено спеціально для успішної реалізації концепції «Нової української школи»


   Переглянути демо цифрової версії підручника:
   Academy Stars 1 Digital Demo

   Ідеальне рішенння для навчання онлайн і оффлайн у початковій школі. Це поєднання кращих методичних традицій та сучасних комунікативних технологій, що дозволить учням з перших кроків досягти високих результатів у вивченні англійської мови.

   Підручник з англійської мови для, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ). Характерними особливостями курсу є підготовка до міжнародних екзаменів Cambridge English: Young Learners Starters, Movers, Flyers та цифрові ресурси вчителя і учня з мультфільмами, граматичними відеосюжетами, інтерактивними вправами, тестами, тестами та іншими матеріалами (інструкцію щодо активації коду до інтернет ресурсу Academy Stars можна тут)

   Активувати код доступу до інтерактивних матеріалів можна тут.

   Код є індивідуальним та знаходиться на першій сторінці Підручника для учня або Книги для вчителя (інструкцію щодо активації коду для вчителя можна завантажити тут).

   Аудіо та відео файли є доступними для завантаження за кодом доступу з Підручника для учня (інструкцію щодо активації коду для учня можна завантажити тут).

   Книга для вчителя з поурочними планами та додатковими практичними рекомендаціями щодо організації активної навчальної взаємодії учнів на уроках. Книга для вчителя містить код доступу до інтернет – ресурсу Teacher’s Resource Centre.

   Teacher’s Resource Centre містить: аудіофайли; Assessment pack (матеріали для діагностичних та контрольних робіт); Flashcards та багато інших корисних матеріалів.

   Test Generator – банк тестових завдань та зручний інструмент для швидкого створення діагностичних робіт.

   Presentation Kit – цифрові версії підручника і робочого зогита з інтегрованими аудіо - та відео файлами та набором інструментів для роботи на інтерактивній дошці або на комп’ютері.

   Компоненти курсу:

   • Pupil’s Book Pack

   • Workbook

   • Teacher’s Book Pack

   • Class Audio CD

   Ресурсний сайт www.macmillanyounglearners.com/academystars

   Огляд підручника "Academy stars"

   1. 25.01.2019
    Вебінар для вчителів англійської мови у початковій школі
   1. 29.08.2018
    Вебінар для вчителів англійської мови