English World 6 Pupil's Book

Liz Hocking, Mary Bowen


Компонент: Книга для учня
Категорія: Початкова школа
ISBN: 9780230024649

УНІКАЛЬНИЙ НМК, ЯКИЙ ОХОПЛЮЄ ВЕСЬ КУРС НАВЧАННЯ, ПОЧИНАЮЧИ З МОЛОДШОЇ ШКОЛИ І ДО РІВНЯ В2!


Відтепер з інтерактивним CD - ROM та eBook у кожному підручнику.

English World – 10 - рівневий підручник сучасної англійської мови, що охоплює курс початкової, середньої та старшої школи від авторів “Way Ahead” та “Macmillan English”. У книзі вдало поєднана практична методологія з інноваційними методами роботи в класі. Активному засвоєнню матеріалу сприяють яскраві постери та цікаві вправи для інтерактивної дошки, які знаходяться на окремому DVD-ROM. Чітко структурований граматичний матеріал та відпрацювання мовних навичок реального спілкування представлений у діалогах та додаткових матеріалах.

Рівні 5-10 курсу English World містять адаптовані матеріали для читання, взяті із реального середовища та ознайомлюють учнів з різними читацькими жанрами,такими як п`єси та газетні статті. Усі завдання направлені на систематичний розвиток мовлення і послідовний підхід до навичок, які опрацьовувалися в рівнях 1-4 English World. Курс водночас розвиває важливі навички, необхідні у повсякденному житті. Вправи на розуміння зосереджені на особистих відповідях студентів та провокують їх мислити критично.

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ:

- Інноваційний DVD-ROM для вчителя сприяє розширенню можливостей якості викладання, включаючи відеоматеріали, вправи з аудіювання та граматики.

- Можливість самостійно створювати тести за допомогою Test Builder (на DVD-ROM) полегшує роботу вчителя при створенні тестів чи контрольних робіт.

- Цікавий інформативний міжкультурний матеріал, представлений у підручнику, заохочує учнів до вивчення англійської мови.

- Розділ “Learn to learn” у робочому зошиті розвиває навички мислення учнів.

- Окремий кольоровий словник для кожного рівня стимулює самостійну роботу учнів.

- Робота над проектами та портфоліо заохочує дітей до незалежного вивчення матеріалу.

- “Grammar Practice Book” для кожного рівня консолідує знання учнів.

- “Check-in” сторінки готують студентів до теми розділу, а завдання на обговорення мотивують студентів думати над темою та розвивають самостійність у навчанні.

- З допомогою інформативного міжпредметного та міжкультурного змісту учні вивчають світ засобами англійської мови.

- Різноманітність жанрів оповідань, тем та проектних робіт.

- До компонентів входить інноваційний Teacher’s Digibook (рівні 7-10), який містить електронний підручник для використання на IWB, поради та пояснення авторів підручника, методичні рекомендації та фрагменти уроків.

- Workbook містить CD-ROM, де знаходяться аудіо матеріали, ігри та вправи на вимову.

Огляд підручника "English World"

SHOW_POST_FORM

Компоненти рівня

Додаткові матеріали

Ресурсний сайт

Додаткові матеріали